Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Bilgi İşlem Birimi

 

 

Kullanıcıların UYAP Bilişim Sistemini Kullanabilmeleri İçin Gerekli Donanımsal ve Yazılımsal Alt Yapıyı Oluşturmak Sürekli ve Verimli İşlerliği Sağlamak UYAP Bilişim Sisteminin Nihai Hedefleri Doğrultusunda Yeterli Desteği ve Eğitimi Verir.

Hizmet İçin Gereken Programları Yüklemek, Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü Tarafından Gönderilen İmaj Cd'leri İle Gerekli Durumlarda Tekrardan Sistem Yüklemesi Yapar. Bilgisayar ve Sistemde Meydana Gelen Arızalara Müdahale Eder, Periyodik Olarak Bakımlarını Yapar.

Personel E-posta, Haberci, Uygulama Eğitimi, Uygulama Güncellemeleri, Yardım masası irtibat işlemleri gibi hizmetler verir.

Yazılım ve Donanım (Yazıcı ve Tarayıcı vs ) Arızaları İle İlgilenip Gerektiğinde Kullanıcılara Destek Verir. Ulusal Yargı Ağı Projesi (UYAP) Tüm Birimlerde Sorunsuz Olarak Çalışmasını Sağlar. Network Üzerinde Meydana Gelen Arızaların Tespiti ve Onarımını Yapar.

E-İmza da İlk Müracaatların Alınması ve E-İmza'larda Oluşan Arızaları Kontrol Eder, Segbis Arızalarının Tespiti ve Onarımını Yapar.

Kurum İnternet Sitesi Kurulum, Güncelleme ve Tasarımından Sorumludur. Basın Bültenini Takip Eder.

Adres

Dağcı Mahallesi 5628. Sokak No:5/C Sarıçam/Adana

Telefon

0322 385 21 25

FAKS: 0322 385 21 20

E-Posta

adana.2nttkcikisaretadalet.gov.tr